Ankaranın Dikmeni 1.Bölüm

Mart12

Ankaranın Dikmeni 1.Bölüm izle
ATV ekranların bu akşam başlayacak Kara Para Aşk için zor gün çarşamba. Ayrıca Kanal D ekranlarında Ankara’nın Dikmeni dizisi de başlıyor Muhteşem Yüzyıl’ı biliyorsunuz. Daha önce Çarşamba akşamları Muhteşem Yüzyıl’ın karşısında yeni dizileri Vicdan ve Zeytin Tepesi’ni koyan Kanal D yönetimi, istenilen reytingi alamayan Vicdan’ı yayından kaldırmış, Zeytin Tepesi’nin ise yayın gününü değiştirmişti. Kanal D, Gani Müjde imzalı yeni komedi dizisi Ankara’nın Dikmeni’ni Çarşamba akşamına koydu. Başrollerini Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Gözde Kansu, Nurseli İdiz’in oynadığı Ankara’nın Dikmen’i ilk bölümüyle 12 Mart Çarşamba akşamı 20.00′de Kanal D’de başlayacak. AY Yapım imzalı uzun süredir merakla beklenen Kara Para Aşk dizisi de ATV’nin Çarşamba akşamı Muhteşem Yüzyıl’ın karşısına koyacağı başka bir dizi. Başrollerinde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün oynadığı Kara Para Aşk da 12 Mart Çarşamba akşamı 20.00′de başlıyor. Sezon sonunda ekrana veda edecek olan Muhteşem Yüzyıl’ın yeni dizilerin yayına girmesiyle reytinglerinin nasıl olacağı ise merak konusu.
ankaranın dikmeni son bölüm izle

Ünlü şarkıcı Burak Kut 90′ların en ünlü popçularındandı. 90′lardan sonra eski başarısını bir türlü yakalayamayan Burak Kut, son dönemlerde kendisini tiyatro ve oyunculuk üzerine geliştirmeye çalışıyor.Ankara’nın Dikmen’i dizisindeki Latif karakterini oynayacak olan Burak Kut bakalım Dizi sektöründe ne kadar başarılı olabilecek.
İşte Ankara’nın Dikmen’i dizisindeki Latif karakteri: Dikmen’i kırsallığına rağmen seven, eşi tarafından ezilen ve bundan rahatsızlık duymayan, eşine aşık, büyük hedefleri olmayan, halinden durumundan yaşamından memnun, karısı tarafından yönetilen, hala oğluyla eşi arasında kalan, durumu idare etmeye çalışan; Dikmen’e karşı her zaman Tilbe’yle arayı bulan, hala oğlu. Büyük bir senfoni orkestrasında zil çalıyor.
Ankara’nın Dikmen’i dizisindeki Tilbe kimdir? – Gözde Kansu
Ankara’nın Dikmen’i televizyon dünyasında bir süre önce ses getirmiş bir ismi ağırlayacak. Birkaç ay önce ATV’de yayınlanan Veliaht programını sunan ve dekoltesi nedeniyle Başbakan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in talimatıyla ATV’den kovulan Gözde Kansu da Ankara’nın Dikmen’i dizisinde oynayacak. Geçmişinde çok sayıda dizide oynayan Gözde Kansu, bu güne kadar 9 dizi 3 Sinema filminde kendisini gösterdi.


Posted 12 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>