Ankaranın Dikmeni 2.Bölüm izle

Mart19

Ankaranın Dikmeni 2.Bölüm izle Ankara’nın Dikmen’i 2. Bölüm fragmanı izle. Kanal D’nin yeni dizisi Ankara’nın Dikmen’i ilk bölüm ile izleyiciden olumlu tepkiler aldı. Ankara’nın Dikmen’i 2. Bölümde neler yaşanacak? Ankara’nın Dikmen’i 2. Bölüm fragmanı haberimizde. Ankara’nın Dikmen’i 2. Bölüm ve dahası Milliyet.com.tr’de (Ankara’nın Dikmen’i izle)

Ankaranın dikmeni son bölüm izle

Tilbe’nin piyano dersinden kazandığı parayı duyan Dikmen, kendisi de bağlama dersi vermek için harekete geçer. Zirek’le birlikte bastırdığı el ilanlarını her yere yapıştırır. Zirek’in daha önce Dikmen’e verdiği para, karısı Zeliş’in biriktirdiği paradır. Zeliş, bu paranın yerinde olmadığını görünce Zirek’i evden kovar. Gidecek yeri olmayan Zirek, Dikmen’in evine gelince Tilbe çıldırır.

Beste yeni aldığı müzik sistemini eve kurması için Dikmen’den ricada bulunur. Bu yardım isteğini ve Beste’nin annesiyle konuşmalarını yanlış yorumlayan Dikmen, akşam olduğunda hazır ve heyecanlı şekilde Beste’nin kapısındadır.


Posted 19 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>