Ankaranın Dikmeni 3.Bölüm izle

Mart26

Ankaranın Dikmeni 3.Bölüm izle Kanal D’nin yeni dizisi Ankara’nın Dikmen’i bu hafta 3. Bölüm ile izleyici karşısına çıkıyor. Ankara’nın Dikmen’i 3. Bölümde neler yaşanacak? Ankara’nın Dikmen’i eğlenceli bir bölümle geliyor. Ankara’nın Dikmen’i 3. Bölüm fragmanı ve dahası Milliyet.com.tr’de (Ankara’nın Dikmen’i izle)

Tilbe, Dikmen’i evden göndermek için plan yapıyor

Tilbe, Dikmen’i evden gönderebilmek için bir plan yapar. Latif ve Tilbe, Dikmen’e evi satacaklarını söyleyip, tanıdık bir emlakçıyla anlaşırlar. Evin satılacağını öğrenen Dikmen de, kendi payına düşecek olan parayla yeni bir ev almaya karar verir ve Zirek’le beraber daire bakmaya gider. Fakat emlakçı ile aralarındaki yanlış anlaşılma çok sonra anlaşılır.

Beste resim sergisi için hazırlık yapmaktadır. Dikmen için de Tilbe’ye davetiye bırakır. Tilbe, Dikmen’in kendilerini rezil edeceğini düşünerek davetiyeyi saklar ama, sergi akşamı son anda davetiyeyi bulan Dikmen’in, Beste’nin sergisini kaçırmaya niyeti yoktur.


Posted 26 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>