Aramızda Kalsın 24.Bölüm izle

Mart20

Aramızda Kalsın 24.Bölüm izle Star TV’nin sevilen dizisi Aramızda Kalsın 24. Bölüm fragmanını haberimizde bulabilirsiniz. Aramızda Kalsın 24. Bölümde neler olacak? Civan ve Yadigar aşkında pürüzler çıkıyor. Aramızda Kalsın 24. Bölüm fragmanı yeni bölüm ile ilgili ipuçları veriyor. Aramızda Kalsın 24. Bölüm fragmanı ve dahası Milliyet.com.tr’de

Hüsne kendisini bakıma alıyor!
Aramızda Kalsın son bölüm izle
Civan’ı yeni işinde Görkem’le birlikte yeni bir sürpriz daha beklemektedir. Civan ve Görkem konuştukça, Görkem’in Civan’la ilgili bir çok şey bildiği ortaya çıkar. Ancak Civan genç kadının bunları nereden bildiğini bir türlü çözememektedir.

Bu sırada Gülseren hanımın gelişiyle birlikte Bahattin’in onu genç bulmadığını düşünen Hüsne, kendini bakıma almaya karar verir. Ancak kocasına güzel görünmek için uyguladığı yöntemle bakım yerine evde yeni bir krize neden olur.

Arife ve Mahir aşkının gizli tanığı kim?

Civan’ın yeni işe girdiğini bilmeyen Bahattin, Hüsne’nin peşine düşünce olanlar olur. Aynı sırada aşklarını gizli, saklı yaşadığını düşünen Arife ve Mahir’i meraklı bir çift göz görür. Genç aşıklar hesap verirken bu kez Mahir’le ilgili yeni bir sır açığa çıkar.


Posted 20 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>