Arkadaşım Hoşgeldin 20 Mart 2014 izle

Mart20

Arkadaşım Hoşgeldin 20 Mart 2014 izle (20 Mart 2014)… Arkadaşım Hoşgeldin’in yeni bölüm tanırım fragmanı Kanal D’den yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin’in bu haftaki konuğu Erdal Tosun olacak. Tiyatrocu ve oyuncu Erdal Tosun’in Arkadaşım Hoşgeldin’de ayak uydurabilecek mi merak konusu. İşte Arkadaşım Hoşgeldin’in 20 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan 12. bölüm tanıtım fragmanı…

Kahkahanın bir an olsun dinmediği Arkadaşım Hoşgeldin’in yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Minik ve Yönetmenin bu haftaki konuğu sevilen sanatçı Erdal Tosun oldu.

Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle

Kahkahanın bir an olsun dinmediği ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ yeni bölümle yine çok beğenildi. Keyif dolu anların yaşandığı Arkadaşım Hoşgeldin’in bu haftaki konuğu başarılı sanatçı Ayşe Özyılmazel oldu.

AYŞE ÖZYILMAZEL ARKADAŞIM HOŞGELDİN’DE

Her hafta farklı bir ünlü ismi konuk eden Arkadalım Hoşgeldin programının bu haftaki konuğu Ayşe Özyılmazel oldu. Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Ayşe Özyılmazel’in oynadığı İnşaat skeci izleyenleri kahkahalara boğdu.
18 Mart 2014 Salı


Posted 20 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>