Bende Özledim 8.Bölüm izle

Aralık11

Bende Özledim 8.Bölüm izle
Ekip hep birlikte yeni dizilerinin ilk bölümünü izlemeye gider. Yeni işin heyecanı içindedir herkes. Ancak beklemedikleri bir sürprizle karşılarlar. İşler, felaket dominosu gibi birbiri ardına kötü gitmeye başlar. Ali evini, Serkan ise teknesini kaybetme noktasına gelir. Ellerinde yalnızca yapımcıları Şenol’dan aldıkları para kalmıştır. Ekip her şeye sıfırdan başlayarak yeni bir hayat kurmaya karar verir.

Ben de Özledim dizisinin 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayından kaldırılacağı konuşulan Ben de Özledim 8. bölümü ile 11 Aralık tarihinde ekranlarda olacak. Ben de Özledim dizsinin son bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Ben de Özledim 8. bölüm 2. fragmanı izle -Star tv dizi izle. Star tv ekranlarında Leyla ile Mecnun dizisinin devamı niteliğinde olan Ben de Özledim dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ben de Özledim 8. bölümde neler yaşanacak ? İşte Ben de Özledim 8. bölümü ve tüm yaşanacaklar.

Ben de Özledim 8. bölümde neler yaşanacak?

Etiketler:

Posted 11 Aralık 2013 by admin in category Bende Özledim

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>