Benim Hala Umudum Var 24.Bölüm izle 19 Aralık 2013

Aralık19

Benim Hala Umudum Var 24.Bölüm izle
Benim Hala Umudum Var izle.Benim Hala Umudum Var 24.bölüm fragmanı izle.Benim Hala Umudum Var yeni bölümde neler olacak? İşte Benim Hala Umudum Var dizisi sizlerle…
Benim Hala Umudum Var 24.bölüm özeti
Umut’un babasının ortaya çıkmasıyla herkes şok olur. Ozan ve Umut boşanma belgelerini imzalar ve vedalaşırlar.
İngiltere’ye gitmek için ailesiyle vedalaşan Ozan, Melis’in Hakan hakkında gerçekleri anlatmasıyla gitmekten vazgeçer. Hakan ile yüzleşmek için onu bulur. Ancak olaylar beklemediği şekilde gelişir. İki eski dost, artık tam anlamıyla düşman olmuştur.
Bu sırada Umut, hiç tanımadığı bir adamı babası olarak kabul etmekte zorlanır. Aradan geçen yılları telafi etmek ikisi için de zor olacaktır.
Yayın Günü: 19 Aralık PERŞEMBE
Yayın Saati: 22.30
Benim Hala Umudum Var dizisi bu akşam 24. bölümü ile ekrana geliyor. Benim Hala Umudum Var yeni bölümde Umut’un babasının ortaya çıkması büyük bir sürpriz oluyor. Benim Hala Umudum Var 23. bölüm fragmanına ve özetine haberimizden erişebilirsiniz. Ayrıca diziyi internetten izlemek isteyenler için Star TV dizi izlemek linkleri de haberimizde bulunmaktadır.

Etiketler:

Posted 19 Aralık 2013 by admin in category Benim Hala Umudum Var

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>