Boynu Bükükler 3.Bölüm

Mart13

Boynu Bükükler 3.Bölüm izle
Boynu Bükükler 3. Son Bölüm Full HD Tek Parça Fragman İzle
haberahval.com sizin haber ve eğlence kanalınız….
haberahval.com bir dünya haber, haberahval.com bir dğnya eğlence….
Boynu Bükükler yeni bölümüyle 13 Mart Perşembe akşamı 20.00′de KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak.
oynu bükükler 3. bölüm fragmanı Boynu bükükler 3. bölümde neler olacak? Gönül sazı eline alır ve Boynu Bükükler’i hem sahada hem de masa başında alt edecek bir plan yapar. Boynu bükükler 3. bölüm Herkes bu ikilinin nereden geldiğini, nereye gittiğini merak eder. Miray; Ersen ve Selim menzilinde olduğu için Mithat da direkt ilgi odağı olur. Bir dizi yanlış anlaşılma bu düğümü çözecek fakat sonunda, Gönül’ün planı bu olaya sürpriz bir şekilde tesir edecektir.
Boynu Bükükler 3.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.
Akl-ı Selim önderliğindeki bu grup, yokluğun ve yoksulluğun üstesinden kendi ve zekice yöntemleriyle gelmektedirler.

Annesiz – babasız olmaları dolayısıyla kendi aralarında aile olmuştur bu çocuklar. Küçük yaşta birçok olumsuzluğa göğüs germişlerdir, boyunları bükük olsa da omurgaları hep diktir.

Hayata bırakılan bu çocuklar, Müdürleri Führer Fuat’ın katı disipliniyle mücadele ettikleri gibi bir de üzerine Ersen ve Galoş’lar kod adlı sevgi arsızı ve zengin çocuklarla mücadele etmek zorunda kalırlar.

Ailelerine sürekli problem çıkaran ve iki kere okuldan atılan Ersen ve Galoşlar Grubu, Boynu Bükükler’in okuluna sürülür. Hayatın kaymağını, külahını ve dibindeki çikolatasını yemiş olan bu grup, Boynu Bükükler’in hayatını her anlamda daha da zorlaştıracaktır. Boynu Bükükler ile aralarında sürprizlere açık amansız bir mücadele başlayacaktır.


Posted 13 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>