Boynu Bükükler 4.Bölüm izle

Mart20

Kanal D ekranlarının eğlenceli dizisi Boynu Bükükler 4. bölümüyle yine izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak. Boynu Bükükler son bölümde başkan seçilen Mithat, Boynu Bükükler yeni bölümde ortadan kayboluyor. Mithat’ın kaçırıldığından şüphelenilince herkes seferber oluyor. Acaba Mithat nerede? Boynu Bükükler 4. bölüm fragmanı videosunu aşağıda sizler için paylaştık. Bu video aracılığıyla yeni bölüm hakkında ipuçları elde edebilirsiniz.

Boynu Bükükler 4. Bölüm izle

Boynu Bükükler son bölüm izle

Boynu Bükükler ile Ersen ve Galoşlar’ın arasındaki kavgalara son vermek için ileri demokrasiye geçiş süreci başladı. Bir kişi okul başkanı ve tek yetkili olacaktı. Selim ve Ersen aday olurlar ve aralarında kıyasıya bir yarış yaşandı.

Bu arada seçim yüzünden Ersen ve Galoşlar okula propaganda amaçlı güzellikler yaptılar. Bunlar Melek ve Fuat arasında krizlere neden oldu.

Seçim inişli çıkışlı çok çekişmeli bir halde ilerledi. Hocalar hile hurda karışmaması için çok özen gösterdiler. Fakat seçim sonucunda çok büyük bir sürpriz yaşandı ve başkan Mithat seçildi…


Posted 20 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>