Boynu Bükükler 5.Bölüm izle

Mart27

Boynu Bükükler 5.Bölüm izle Kanal D’nin yeni dizilerinden Boynu Bükükler 5. bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Boynu Bükükler yeni bölümde soyguncular okula bela oluyor. Diğer taraftan Tahir işanlanmaktadır. Öğretmenlerin çoğu da nişana gidince öğrenciler Boynu Bükükler 5. bölümde soyguncularla başa çıkmak zorunda kalır. Boynu Bükükler yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Boynu Bükükler 5. bölüm fragmanını aşağıda paylaştık. Boynu Bükükler yeni bölüm özeti de aşağıda yer almaktadır.

dizi izle

Polisten kaçan bir soyguncu ganimetlerini Boynu Bükükler yeni bölümde okula atıyor, ardından da okulu abluka altına alıyorlar. Okulda her zamankinin aksine sakin bir gün yaşanmaktadır. Bir grup soyguncu, polisten kaçarken ganimetlerini okula atarlar. Okulun içinde bir takım olaylar yüzünden ganimet kaybolur ve soyguncular ganimetlerini bulmak için BOYNU BÜKÜKLER 5. bölüm okulu ablukaya alırlar.

Bu arada Tahir Boynu Bükükler yeni bölümde nişanlanmaktadır. Nişan haberini duyan Zerrin ise bazı yanlış anlamalar sonucu bunu kendi nişanı zanneder ve Boynu Bükükler 5. bölümde nişanda beklenmeyen olaylar vuku bulur. Okul abluka altındayken hocaların çoğu nişandadır. Çocuklar ise Boynu Bükükler 5. bölüm içeride ve dışarıda soyguncularla baş etmek zorundadır.


Posted 27 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>