Bugünün Saraylısı 14.Bölüm izle

Şubat15

Bugünün Saraylısı Son Bölüm izle de, Atıf yapacağı açıklama sonucunda ev halkı şaşkına dönecektir. Feride hamiledir. Artık bunu saklayamayacakları için açıklamaları gereken bu şok karar da neler yaşanacak. Feride için çıkmaz bir yola gireceği hafta da bakalım neler yaşanacak.

Katipoğlu ailesi Feride’nin hamilelik aşamasında neler yapacak. Ayşen artık doğru kararlar veremez. Savaş ve kendi kaderi arasında kalan ve sevgiye ya da kadere boyun eğmesi gereken Ayşe’nin vereceği karar ise şok etkisi yaratabilir.
Bugünün Saraylısı 14.Bölüm izle

Bugünün Saraylısına şöyle devam ediyoruz, Süreyya hastaneden kaçmıştır. Ataman ailesi büyük şok yaşar. Savaş ve fetih arasında ki yakınlaşma birden gelen haber ile tekrar eski günlere itecektir. Süreyya bulunacak mı? Aileler arasında gergin bekleyiş devam ederken bir ateş ocaklarını darman duman edecektir.


Posted 15 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>