Çalıkuşu 14.Bölüm izle

Ocak7

Çalıkuşu 14.Bölüm izle
Kanal D ekranlarında Salı akşamları izleyici karşısına çıkan Çalıkuşu dizisi 14. bölümü ile geliyor. Çalıkuşu dizisi bu bölümünde de Kamran ve Feride aşkının büyüsü ile izleyenleri ekran başına kilitleyeceğe benziyor. Çalıkuşu dizisi 14. bölüm framganı izle ve fragman özeti Çalıkuşu izleyicileri için burda.

çalıkuşu son bölüm izle

Çalıkuşu yeni bölüm fragmanında Kamran için gelecekte neler yapmak istediğini ve atacağı adımları babasına anlatırken bu ssoruların tek cevabının Feride’nin evlilik teklifinin cevabına bağlı olduğunu söyledi. Feride Kamran’ın bekldeiği buluşma yerine gitmeyeince Kamran yıkılır ve ilk adım olarak istifasını vererek gitmeye hazırlanır. Feride küstüğü arkadaşından Kamran’ın gideceğini öğrenince nasıl durduracak? Kamran Feride’ye neden gelmedin diye ssormamasının sebebi ne? Kamran’ın kardeşi ailesinden intikam almayı düşünecek kadar neden nefret ediyor?

Çalıkuşu yeni bölüm fragmanıda Feride Kamran’ın sevgilim deyip yanaşmasından çok utanır Kamran da onu utandıracak sözler söylemekten vazgeçmez ve ona can şenliğim deyip kaslbini titretir. Bu arada Feride’yle olanları babasına anlatmasına Feride çok kızar ve her defasında daha da utanırlar. Evin kızı hamilelik yalanı ile Selim hayalinden vazgeçmezken Selim deli rolü ile hapse girmemek için elinden geleni yapar.


Posted 07 Ocak 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>