Çalıkuşu 15.Bölüm hd izle

Ocak14

Çalıkuşu 15.Bölüm izle
Çalıkuşu 15. bölüm fragmanı izle burda – (çalıkuşu 14 ocak YB) – Çalıkuşu 15. bölüm framganı izle çıktı. Kanal D ekranlarında Feride ile Kamran’ın masalsı aşkını anlatanan Çalıkuşu 15. bölüm framganı izle yayınlandı. Çalıkuşu 15. bölüm framganı izle ve fragman özeti Çalıkuşu sevenler için sitemize eklendi. Çalıkuşu 15 bölüm fragmanı Feride ile Kamran’ın romantik bir yemeğine sahne oluyor.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çalıkuşu 15. bölüm fragmanı izle çıktı. Başrollerinde Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in rol aldığı Çalıkuşu dizisi 15. bölüm framganı ile bir kez daha izleyenleri büyüledi. Çalıkuşu 15. bölüm fragmanı izle ve fragman özeti Çalıkuşu hayranları için sayfamıza eklendi.

Çalıkuşu son bölüm izle

Çalıkuşu 15. bölüm fragmanında Kamran, Feride için romantik bir akşam yemeği organize ediyor. Gayet şık bir masada Kamran, bir yandan masaya koyduğu mumları yakarken bir yandan Feride’ye aşk dolu sözler söylüyor. Çalıkuşu 15. bölüm fragmanı Kamran’ın Feride’ye karşı söylediği birbirinden romantik sözlere sahne oluyor. Çalıkuşu fragmanında Kamran’ın yaptığı sürpriz ve söylediği aşk dolu sözler karşısında adeta mutluluktan havalara uçan Feride, halinden çok memnun görünüyor.

Çalıkuşu 15. bölüm fragmanında Feride’de Kamran’ın aşk dolu sözlerine yine yüreğinden kopup gelen aşk dolu sözlerle cevap veriyor. Ve Kamran’dan kendisini öpmesini istiyor. Çalıkuşu fragmanında Kamran, Feride’nin öpme isteğine ise boyuna sarılarak cevap veriyor.

Etiketler:

Posted 14 Ocak 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>