Çalıkuşu 15.Bölüm izle

Ocak14

Çalıkuşu 15.Bölüm izle
Kanal D ekranlarının popüler dizisi Çalıkuşu bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. 14 Ocak 2014 tarihli Çalıkuşu bu akşam 15. bölüm ile sizlerle olacak. Çalıkuşu dizisine ait 15. bölüm fragmanı ve konu özetini haberin devamında görebilirsiniz.

Çalıkuşu dizisi bu akşam saat 20:00′da sizlerle olacaktır.

Çalıkuşu 15. Bölüm özeti;

Feride, Kamran’ın Neriman’la görüştüğü dedikodularına her ne kadar inanmasa da, yüreğine bir kuşku da düşüyor.

Feride, Kamran’ın Neriman’la görüştüğü dedikodularına inanmasa da içine bir kurt düşer, kuşkulanır. Sevdiği adamı kaybetmekten de korkar.

Birbirlerini severler sevmesine de, Feride mesafelidir. Sürekli, Kamran’dan kaçar. Kamran, istenmediğini düşünür. Seyfettin Bey, oğlunun sıkıntılarının farkındadır. Nişanlarını bir an önce yapmak ister. Besime Hanım’a hazırlıkları hızlandırmasını söyler.

Konakta mutluluk rüzgarları esmektedir. Herkes heyecanlıdır. Nişan günü gelir çatar. Gelin ve damadın eve gelmesi beklenir.

Feride’nin gördüğü küçük bir işaret her şeyi altüst eder. Kamran’ın ihanetine inanır. Keder yüreğini ve dört bir yanı sarar.

Çalıkuşu son bölüm izle

Etiketler:

Posted 14 Ocak 2014 by admin in category Çalıkuşu

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>