Çalıkuşu 23.Bölüm izle

Mart25

Çalıkuşu 23.Bölüm izle Kanal D’nin sevilen dizisi Çalıkuşu yeni bölümü ile yarın akşam ekranlara geri dönüyor. Geçen hafta yayınlanmayan Çalıkuşu 23. bölüm 1. ve 2. fragmanları yayınlandı. Çalıkuşu 23. bölüm 1.2. fragmanı izle. Çalıkuşu 23. bölüm 1. 2. fragmanı ve özeti Milliyet.com.tr’de Çalıkuşu 23. bölüm fragmanı izle (Çalıkuşu yeni bölüm izle)

Bir zamanların efsane dizisi Çalıkuşu yeniden ekranlarda. Bu sefer başrollerde burak Özçivit ve Fahriye Evcen oynuyor. Biri genç kızların diğeri erkeklerin beğendiği iki seksi oyuncu.

Dizi bu sayede aldı başını gitti. 23. bölüme kadar ilerleyen dizi yarın yepyeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. bu bölümde yine bir sürü olay var. Eee… Zaten bu olaylar olmasa dizi neyi gösterecek. Feride’nin tepesi atıyor ve konağı bir hışımla terkediyor.

Çalıkuşu yeni bölüm var mı? (Çalıkuşu 23. Bölüm Fragmanı İzle) haberi, Çalıkuşu dizi bu hafta yayınlanacak mı? Çalıkuşu dizisi neden yayınlanmıyor? İşte ayrıntılar…

“Kanal D’nin “Çalıkuşu” dizisi gün mü değiştirecek, malum bugünkü yayın akışında görünmüyor?

Yanıt: Evet, bugün yok. Muhtemelen de haftaya daha etkin bir gün ve saatte yayında olacak. Şimdilik gün hakkında bilgimiz yok…

Başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in oynadığı Çalıkuşu dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmıyor. Çok sayıda yeni diziyi ekrana süren Kanal D’nin akışında yeni bir değişiklik yaparak Çalıkuşu’nun yayın gününü değiştirip değiştirmeyeceği ise önümüzdeki hafta belli olacak.

Hem Şampiyonlar Ligi hem de kupa eleme maçları devam ederse karşılarındaki dizilerin akıbetleri ne olacak? Yanıt: Güzel olacak. Zaten dizilerin çoğu ucu ucuna yetişiyor. Özel bölümlerle haftayı geçiştirip yeni bölümlere bakacaklar. Kanallar da nefes alacak!”


Posted 25 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>