Çalıkuşu 25.Bölüm izle

Nisan10

Çalıkuşu 25.Bölüm izle
anal D’nin sevilen duygusal draması Çalıkuşu 25. bölüm ile bu akşam saat 20.00′da ekrana gelecek. Çalıkuşu izle. Hatırlanacağı gibi Çalıkuşu son bölümde Kamran Feride’den sır sklamanın sıkıntısını yaşıyordu. Çalıkuşu izle son bölüm izle. Kamran Çalıkuşu yeni bölümde Feride’ye gerçekleri anlatmaya karar veriyor ve Feride, Çalıkuşu 25. bölümde gidip gitmemek arasında kalıyor. Feride Çalıkuşu yeni bölümde ne yapacak. İpuçları aşağıdaki Çalıkuşu 25. bölüm fragmanı ve özetinde. Çalıkuşu dizisini internetten seyretmek için aşağıdaki “Canlı Çalıkuşu İzle” ve “Full Çalıkuşu İzle” linklerini kullanabilirsiniz. Peki Çalıkuşu yeni bölümde neler olacak?

Çalıkuşu 25. Bölüm Özeti: Feride’den günlerdir gerçekleri sakladığı için utanan ve vicdanı sızlayan Kamran, Çalıkuşu 25. yeni bölümde olacak her şeyi göze alıp doğruları Feride’ye anlatmaya karar verir. Gelecekleri, Feride’nin vereceği karara bağlıdır. Feride olanları kabul eder mi, yoksa sonsuza kadar Kamran’dan gidecek midir?
Çalıkuşu son bölüm izle
Kamran’ı üzmek, nişanlısıyla arasını bozmak isteyen Azelya ise Çalıkuşu 25. bölümde ikisinin kaldıkları kulübeye gider. Kamran’ın canını yakarak kendi acısını hafifletmek ister. Bunu öğrenen Yusuf, Azelya’ya engel olmak için harekete geçer ancak acele etmesi gerekecektir.
Neriman, Çalıkuşu yeni bölümde sokağa atılınca hastalanır ve hastaneye kaldırılır. Hem kendisinin hem de bebeğin hayatı tehlikededir. Kamran, hastaneye çağrılır. Bebeği kendi çocuğu sanan Kamran, yine bir kararın eşiğindedir.
Feride yol ayrımında

Feride, Kamran”la ilgili gerçekleri öğrendiğinde, kaçıp gitmekle gerçekleri kabullenip, yaşamaya devam etmek arasında bir seçimle karşı karşıya kalıyor.
Feride”den günlerdir gerçekleri sakladığı için utanan ve vicdanı sızlayan Kamran, olacak her şeyi göze alıp, doğruları Feride’ye anlatmaya karar verir. Gelecekleri, Feride’nin vereceği karara bağlıdır. Feride olanları kabul eder mi, yoksa sonsuza kadar Kamran”dan gidecek midir?
Kamran’ı üzmek, nişanlısıyla arasını bozmak isteyen Azelya ise, ikisinin kaldıkları kulübeye gider. Kamran’ın canını yakarak kendi acısını hafifletmek ister. Bunu öğrenen Yusuf, Azelya”ya engel olmak için harekete geçer ancak acele etmesi gerekecektir.


Posted 10 Nisan 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>