Cinayet 1.Bölüm izle

Ocak7

Cinayet 1.Bölüm izle
Kanal D’nin başrollerini Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı; Goncagül Sunar, Tansu Biçer, Orhan Aydın, Murat Garipağaoğlu, Alicia Kapudağ, Saydam Yeniay, Funda Postacı, Ayşe Tunaboylu, Can Kolukısa, Zafer Diper, Boran Bağcı, Ece Özkici, Volkan Ünal, Yağızkan Dikmen, Hidayet Erdinç, Deniz Özmen, Bahar Kolkıran ve Erdi Bolat’ın da kadrosunda yer aldığı, Akbel-Adam Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Gülden Çakır ve Sema Ali Erol’un kaleme aldığı, Serdar Akar’ın yönetmenliğini yaptığı Cinayet, Salı 20:00′de Kanal D’de başlıyor.

Dizinin ilk bölümünün konusu şöyle;

Komiser Zehra Kaya (Nurgül Yeşilçay), cinayet masasındaki son görevini bitirmiş, bir senelik ücretsiz iznini kullanarak, nişanlısıyla Bakü’ye gidecektir. Kan, barut, kurşun ve cesetlerle dolu hayatını bir süreliğine değiştirmeye karar vermiştir. Ne var ki, Samandıra Ormanı civarında bulunan kanlı giysiler ve şüpheli eşyalar komiser Zehra’nın son iş gününde, tüm planlarının altüst olmasına sebep olur. Zehra Kaya, gizemli bu olayı çözene kadar İstanbul’da kalmak zorunda kalacak ve tüm hayatı bu olay yüzünden değişecektir.
cinayet son bölüm izle

Cinayet 1. Bölüm İzle, Cinayet son bölüm izle, Cinayet 1. bölüm, Cinayet 7 Ocak, Cinayet son bölüm youtube, Cinayet son bölüm full izle, Cinayet yeni bölüm izle 1, Cinayet yeni bölüm izle Kanal D, Cinayet izle 1, Cinayet izle 1. bölüm, Cinayet son bölüm Feyza, Cinayet son bölüm Bilal, Cinayet son bölüm Kutsi. Cinayet fragman, Cinayet yeni bölüm fragmanı izle, Cinayet son bölüm fragmanı, Cinayet 1. bölüm fragmanı. Kanal D canlı izle, Cinayet Kanal D canlı yayın.

Etiketler:

Posted 07 Ocak 2014 by admin in category Cinayet izle

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>