Criminal Minds 9 sezon 15. bölüm izle

Şubat19

Criminal Minds 9 sezon 15. bölüm izle fbi’in quantico merkezindeki “davranış analizi ünitesi”ni, buradaki elit profilerların ülke çapında işlenen suçlar ile ilgili çalışmalarını, suçluların akıllarının nasıl çalıştığına ilişkin beyin fırtınası yapmalarını, vesaireyi anlatan, oldukça da güzel anlatan, sürükleyici bir kurguya sahip yeni cbs dizisi.. özellikle sahneler arasında geçiş efektleri çok başarılı..

başrollerde mandy patinkin (chicago hope) ve thomas gibson (dharma & greg) var. oyunculuklar da güzel..

bu adamların üçünü toplayınca bir adet fox mulder ediyorlar, ona kanaat getirdim bir de.. tabi arkadaş tutturmuş, küçük yeşil adamların peşinde koşmaya başlamıştır, bir ona hayıflandım..
Criminal Minds 9 sezon izle
bir bölümünde bir bilgisayarın şifresini çözmek için 6 deneme şansı olduğunu anlayan kahramanımızın diğer arkadaşlarlarıyla geçen diyaloğuyla güldürmüştür dizidir.

a:(çok ciddi bir şekilde) ever tried, ever failed. try again, fail again. fail better

b:(ona nazaran daha şopar genç):samuel beckett

c:(aynı ciddiyetle) try not, do or do not , there is no try

b:(nası ayar verdi gibisinden aynı şopar genç) yoda
1. sezon’un son bölümü 2. sezona baglarken bizi,ortamdaki duygusallıgı ve gerginligi opeth’ten death whispered a lullaby çalarak çok degişik bir hale sokmuş dizi.bir anda karşımda opeth çaldıgını görünce dumura ugradım.zira abd kökenli bir dizi de,isveç progressive death akımının ilahlarından opeth ne akla hizmet icra edilirdi.hele ki bu abd’liler,avrupanın metalini tam anlayamazken.


Posted 19 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>