Dila Hanım 48.Bölüm izle

Aralık13

Dila Hanım 48.Bölüm izle
Dila Hanım 47. bölüm izle… Dila Hanım son bölüm, yani 47. bölümde Rıza hapisten kaçıp Dila’nın düğününü basacak. Dila kendini Rıza için feda etmiştir ama pişman değildir. Dila Hanım canlı izlemek için haberin detaylarına bakınız.
Dila Hanım yeni bölüm fragmanı, Dila hanım 48.bölüm HD, Dila Hanım full izle, Dila Hanım son bölüm, Dila hanım fragman, Show Tv Ekranlarının fenomen dizisi, Dila Hanım’da aksiyon ve heyecan dinmek bilmiyor. Dizinin hayranları yeni bölümü büyük sabırsızlıkla bekliyorlar. Dila Hanım yeni bölüm fragman izle, Dila hanım 47.bölüm fragmanı HD izle, Dila Hanım full izle, Dila Hanım son bölüm izle, Show Tv Ekranlarının fenomen dizisi, Dila Hanım’da aksiyon ve heyecan dinmek bilmiyor. Dila Hanım 413. Bölüm Rıza Dila’nın Suat’la evleneceğini öğrenir ve duyduklarına inanamaz. Rıza şok içindedir,öfkesini kontrol edemez. Dila olanlara inanamaz ama Rıza’nın hapisten çıkması için tek çıkışı Suat’la evlenmek olarak görmektedir. Dila Hanım 413. Bölüm Azer gün geçtikçe kin kusar. Sultan’nın açığını yakalamştır. Sultan Azer’e gerçeği anlatır. Sultan şimdi yapacaktır? Dila Hanım 413. Bölüm Canan yaptığı hatanın farkındadır artık. Suat’ın açığını bulmak için geçmişini araştırır. Bulduğu deliller Dila’yı Suat’tan uzak tutmaya yetecek midir? Dizinin hayranları yeni bölümü büyük sabırsızlıkla bekliyorlar. Dila Hanım 47. bölümü ile 13 Aralık Cuma akşamı Show Tv’de kaldığı yerden devam edecek.

Etiketler:

Posted 13 Aralık 2013 by admin in category Dila Hanım izle

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>