Arka Sokaklar 307.Bölüm izle

Aralık7

Arka Sokaklar 307.Bölüm izle
Arka Sokaklar Son Bölüm İzle – Arka Sokaklar 306. Bölüm İzle haberi, Arka Sokaklar 307. bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar yeni bölüm özeti. İşte ayrıntılar…

Sevilen dizi Arka Sokaklar dün akşam yeni bölümü ile sizlerle buluştu. Arka Sokaklar dün akşam 306. bölüm ile ekranlara geldi.

Arka Sokaklar dizisinde dün akşam neler yaşandı? Arka Sokaklar 306. bölüm özeti ve fragmanı haberi devamındadır.

Arka Sokaklar 306. bölüm özeti;

Arif Müdür’ün tanıdığı olan lüks bir otelde müdür olarak çalışan Nisa Hanım’ın otelinden bir takı seti çalınır. Mali değeri oldukça yüksektir. Nisa, Arif Müdür’den destek ister. Arif Müdür de olayı Rıza Baba ve ekibine verir. Hüsnü, olayla yakından ilgilenecektir. Söylene söylene gittiği operasyon sonucundaki başarısından dolayı da güzel bir ödülü hak edecektir.

Aylin, Leyla’nın Murat’a ilgisinin fazlasıyla farkındadır. Leyla, bu konuyla ilgili kendisiyle konuşmak ister. Aylin, Leyla tartışmasında da odaya Murat girer ve Leyla’nın kendisinden hoşlandığını açık açık duyar.

Güneydoğulu işadamı Turan Baykara arabasında seyir halindeyken sıkıştırılır, korumalarıyla birlikte kimliği bilinmeyen kişiler tarafından öldürülür. Sonrasında da yine Güneydoğulu iş adamalarından Hamit, bulunduğu restoranda öldürülür. Ekip olay yerine gelir. Hamit’in telefonda en son görüştüğü isim Mesut’tur.