Arka Sokaklar 312.Bölüm tek parça izle

Ocak11

Arka Sokaklar 312.Bölüm izle
Arka Sokaklar 312.bölüm Cumartesi 11 Ocak 2014 akşamı bomba bölüm ile geliyor. Arka Sokaklar izle, Arka Sokaklar fulll hd, Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar mesut komser vuluyor, Arka Sokaklar ölecek mi? Arka Sokaklar yeni bölüm de neler yaşanacak, Arka Sokaklar kanal d izle

Arka Sokaklar 312.Bölüm ile 11 Ocak 2014 Cumartesi akşamı sevenlerini üzecek bir bölüm ile geliyor. Mesut komserin vurulması ekibi üzüntüye sokacak. Arka Sokaklar 312.bölümde neler yaşanacak. Mesut komserin ameliyatta kalbi durması bütün ekibi yasa boğacak.Yavuz Mesut komserin bulunduğu toplum sağlığına gelir ve sağlık ocağında uygulanan defibilatör(elektro şok) ile geri kalp atışları düzelir fakat bu uygulamada baya yıpranmıştır.

Sağlık Ocağı(Toplum Sağlığı Merkezi)bu uygulamalara ve steril için uygun olmadığından Mesut komserin nakli için hemen ambulans ile hastaneye kaldırılması için ellerinden geleni yaparlar. Sevindirecek haber ise Aylin’den gelir Tunç uyanmış ve babasını sormuştur. Arka Sokaklar ekibi Mesut’un olayında sonra yorgun ve bitkin halde bekleyişini sürdürür ama Tunç’a bu olayı kim nasıl diyecek?

Cevher ise yaralı bir şekilde Nusret kaptan ve korumaları arasında geçen konuşmalarda Mesut komserin durumu hakkında konuşurlar. Mesut komser için ileri geri konuşan suçlular bu bölümde baltayı taşa vuracak mı? Bir yandan ise işlerine umursamadan devam eden Nusret ve adamları son olarak büyük bir iş anlaşması için konuşurlar. Bu iş anlaşması olayı değişir ve Rıza baba ve ekibini komple ortadan kaldırmak için şimdiden planları yapmaya başlarlar.
arka sokaklar son bölüm izle