Bende Özledim 7.Bölüm izle

Aralık4

Bende Özledim 7.Bölüm izle
Ben de Özledim 7. bölümü hangi gün saat kaçta ? – Startv dizi izle.Star tv ekranlarında Leyla ile Mecnun dizisinin devamı niteliğinde olan Ben de Özledim dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ben de Özledim 7. bölümde neler yaşanacak ? İşte Ben de Özledim 7. bölümü ve tüm yaşanacaklar.

Onur Ünlü’nün yönetmenliğini yaptığı, diziyi Burak Aksak yazıyor. Başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan ve konuk oyuncu olarak Cengiz Bozkurt’un yer aldığı Ben de Özledim merakla beklenen üçüncü bölümü ile ekrana gelecek.

Ben de Özledim 7. bölümü ile 4 Aralık günü Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Ben de Özledim 7. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Star TV’nin soluksuz izlenen reyting rekortmeni dizisi Ben de Özledim bomba gibi bir bölümle hayranlarının karşısına çıktı. Ben de Özledim’ın 30 Kasım akşamı yayınlanan 6. bölümü izleyenlerden tam not almayı başardı. Ben de Özledim 7. bölüm ilk fragmanı Star TV ekranlarında yayınlandı.

Ben de Özledim dizisi ile ilgili yorum, ipucu, görüş veya tahminlerinizi Ben de Özledim 7. Bölüm fragmanı altındaki kutucuğa yazarak bizlere ve diğer okuyucularımıza ulaştırabilirsiniz.

Ben de Özledim 7. bölüm fragmanı tıkla izle

Ben de Özledim son bölüm yaşananlar

Ben de Özledimde Grup konsere çıkmadığı için 665 bin lira tazminat gelir.