Bugünün Saraylısı 5.Bölüm izle

Aralık7

Bugünün Saraylısı 5.Bölüm izle
Atv ekranlarına kısa bir süre önce giriş yapan Bugünün Saraylısı 5.bölümü ile 7 aralık Cumartesi akşamı muhteşem bir bölüm ile ekran karşısına geliyor.Bugünün Saraylısı 4.bölüm fragmanı yayınlandı.

Bugünün Saraylısı 5.bölüm özeti konusu neler olacak?

Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan “Saraylı Bey” lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri’deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, “Bugünün Saraylısı” olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen’le beraber herkesin de hayatı değişecektir.

İstanbul cemiyetinin saygın ailelerinden Katiboğlu Ailesi, içinde bulundukları darboğaz yüzünden dillere destan yalılarını satmak zorunda kalmanın acısını yaşarken, yalıyı ailenin eski kahyasının satın alması Ata Katiboğlu için duygusal bir depremdir adeta. Ata’nın eşi Üftade’nin deyimiyle ‘Sonunda Katiboğlu Ailesi için ayaklar baş olmuştur.

Category: Genel | No Comments »