Güneşi Beklerken 25.Bölüm izle

Aralık22

Güneşi Beklerken 25.Bölüm izle
Güneşi Beklerken dizisi Kanal D 24. bölüm izle 25. bölüm fragman izle – Güneşi Beklerken tek parça izle.Kanal D ekranlarında fenomen olan Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 24. bölümde neler yaşanacak ? İşte merakla beklenen Güneşi beklerken yeni bölümü ve tüm yaşanacaklar.

Güneşi Beklerken 24. bölüm izle.Güneşi Beklerken 24. bölüm izle – Güneşi Beklerken dizi izle. Kanal D ekranlarında fenomen olan Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 24. bölümde neler yaşanacak ? İşte merakla beklenen Güneşi beklerken yeni bölümü ve tüm yaşanacaklar.
Tayfun’un sızmadan önce Zeynep hakkında söyledikleri, Cihan’ın tekrar kafasının karışmasına neden olur. Hastanedeki arkadaşını arayarak DNA sonucunu görmek istediğini söyler.

Zeynep ile Barış’ın arası ise, Begüm nedeniyle fena açılmıştır. Barış kendini affettirmek için uğraşırken Zeynep, çok daha zor bir gerçeği kabul etmek zorunda kalır, Barış’a aşık değildir. Zeynep’e sürpriz yapıp onun gönlünü almaya çalışan Barış, hediye seçimi için Kerem’den yardım ister. Herkes Zeynep’i Barış konusunda teselli edip, erkek arkadaşını affetmesi konusunda akıl verirken, o ayrılmaya karar verir. Ancak karşısına geçip söylemek, karar vermek kadar kolay değildir.

Aksel gibi Begüm’ün de Barış ve Zeynep’in hayatından kolay kolay çıkmaya niyeti yoktur. Zeynep ve Begüm aynı yarışta koşacaklardır. Fakat Begüm’ün karşısında çok daha farklı bir Zeynep vardır.