Güneşi Beklerken 29.Bölüm

Ocak19

Güneşi Beklerken 29.Bölüm izle
Güneşi Beklerken 29. Bölüm Fragmanı İzle 19 Ocak 2014 Kanal D haberi, Güneşi Beklerken 29. Bölüm Özeti – Kanal D, Güneşi Beklerken yeni bölüm özeti izle, Güneşi Beklerken son bölüm fragmanı izle. İşte detaylar…

19 Ocak 2014 tarihli Güneşi Beklerken bu akşam yeni bölümü ile geliyor…

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Güneşi Beklerken bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak. Güneşi Beklerken bugün 29. bölüm ile ekranlara geliyor.

Güneşi Beklerken dizisi bu akşam saat 20:00′da sizlerle olacak. Güneşi Beklerken dizisine ait 29. bölüm özeti ve fragmanı haberin devamında görebilirsiniz.

Güneşi Beklerken son bölüm izle

Kerem’in kendini aldattığına emin olan Melis, sonunda aradığı şüpheliyi bulmuştur. Dilan’ın yardımı ile şüphelendiği kişiye bunun bedelini ödetir. Ancak Melis’in kestiği ceza, başına hiç ummadığı büyüklükte bir dert açar.

Gece ansızın kapıları çalınan Cihan ve Tülin, kızları adına hesap vermek zorunda kalırlar. Cihan, Melis’in Kerem’i bu kadar, hatta takıntılı derecede sevmesi karşısında bir takım önlemler almak zorunda kalır. Hiç bir şeyden haberi olmayan Kerem de, Güneşi Beklerken yeni bölümde daha fazla uzatmadan Melis ile yolları ayırmaya karar vermiştir. Cihan’dan Kerem’in her şeyi bildiğini öğrenen Demet, Kerem’i karşısına alır ve ondan Zeynep’in peşini bırakmasını ister. Kerem ile buluşmayı bekleyen Zeynep, karşısında Barış’ı bulur. Barış’ın tavrı Zeynep’i çok üzer. Begüm ile beraber gittikleri kafede Barış, saldırıya uğrar. Bunu duyan Kerem, Barış’a yapılanların bedelini ödetmeye kararlıdır.