Kaçak 10.Bölüm tek parça izle

Aralık10

Kaçak 10.Bölüm izle
Kaçak 10. bölüm fragmanı izle burda. Gürkan Uygun’un başrolünü oynadığı Kaçak dizisinin bu bölümüde nefesleri kesecek. Kaçak dizisi 10. bölüm fragmanı izle ve fragman özeti sitemize eklendi. Kaçak 10. bölüm fragmanı izle sizler için bura.

Kaçak 10. bölüm fragmanı izle – (Kaçak zorda) – Kaçak 10. bölüm fragmanı izle çıktı. ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinin başında gelen Kaçak dizisi 10 Aralık 2013 akşamı 10. bölümü ile izleyiclerin karşısına çıkacak. Kaçak 10. bölüm fragmanı ve fragman özeti burda..

Kaçak 10. bölüm fragmanı izle ve fragman özeti şöyle.

Kaçak dizisi 10. bölüm fragmanı yine Serhat’ın çok zor anlarına sahne oluyor. Serhat’ın bir önceki bölümde yüzüne kızgın ütü bastığı kız Taylan bu kez Serhat’ı çok fena dövüyor. Artık kendinden geçen Serhat’ın yüzüne bu kez Taylan kızgın ütü basmak üzere..

Başrolünde Gürkan Uygun’un olduğu Atv’nin popüler dizisi Kaçak bu akşam 10. bölümü ile ekranda. Kaçak dizisini internetten izlemek isterseniz haberin sonundaki “Kaçak Canlı İzle” ve “Kaçak Full İzle” linklerini kullanabilirsiniz. İşte Kaçak 10. blüm özeti, Kaçak 10. bölüm fragmanları ve Kaçak dizi izleme linkleri…
Kız Taylan’ın tuzağına düşen Serhat gözünü bir minibüste açar. Hamido ile beraber bir mezbahaya götürülen Serhat, ölümle burun burunadır. Kız Taylan’ın yaptığı ilaç yüzünden kendini toparlayamayan Serhat, gözleri önünde büyük bir acı daha yaşar. Polislerin gelmesiyle yine ölümün köşesinden dönen Serhat tüm yaşadıklarını ve kayıplarını bir bir ödetmeye yemin eder. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan diğer bir kişi ise Burak’tır. Burak sözünü dinletemediği aile fertlerini hiçe sayarak kendi planını uygulamaya karar verir ve Nurgül’ün yanına gider. Yeraltı dünyasının karanlık adamları İsmet Ali Topçuoğlu önderliğinde kendileri için artık daha büyük bir tehdit olan Serhat’a karşı yeni bir plan yaparlar. Serhat, Dadaylı ve Doktor Nazmi ise yapılan bu planın tuzağına düşerler.