Karadayı 50.Bölüm izle 16 Aralık 2013

Aralık16

Karadayı 50.Bölüm izle
Karadayı 50. bölümde neler olacak, Karadayı yeni bölüm de neler yaşanacak, Karadayı yeni bölüm fragmanı, özeti, merak edilen sorular, hepsi bu haberde….
Karadayı 50. bölüm bu akşam seyirciyle buluşacak. Karadayı yeni bölümün bu akşamki bölümünde Feride, Nazif Kara davasını karara bağlayacak.
Karadayı 50. bölüm, yine nefes kesecek. atv’nin sevilen dizisi Karadayı yeni bölümde, yine birbirinden ilginç gelişmeler yaşanacak.
Karadayı 50. bölümde, Turgut’un şeytani bir planı devreye sokacak.
Karadayı yeni bölümde, Feride mahkeme Nazif Kara davasını karara bağlayacak. Bu arada Feride’nin babası ve Turgut boş durmayacak. Feride’nin babası Turgut’tan Mahir ile Feride’yi birbirinden ayırmak için bir pla hazırlamasını isteyecek.
Karadayı 50. bölüm, Turgut nasıl bir plan hazırlayacağını, Feride’nin Nazik Kara davasında nasıl bir karar vereceğini izleyiciye sunacak.
Karadayı yeni bölüm, bu akşak saat 20.00′de atv’de izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Karadayı 50.Bölüm izle

Aralık16

Karadayı 50.Bölüm izle
Karadayı 50. son bölümü ile Pazartesi akşamına damga vurmaya hazırlanıyor. Karadayı 50. son bölüm fragmanını izleyen Karadayı hayranları sanbırsızlıkla Karadayı 50. bölümün yayınlanmasını bekliyor. Karadayı 50. son bölümde Feride Hakim Nazif Kara’nın Kalemini kırıyor mu?

Karadayı 50. son bölüm fragmanı yayınlandı ve Karadayı 50. son bölüm fragmanını izleyenler gözlerine inanamadı. Karadayı 50. son bölüm fragmanına göre Feride Hakim Karadayı Mahir Kara’nı babası olan Nazif Kara’nın kalemini kırıyor. Peki Karadayı 50. son bölümde başka neler yaşanacak? Karadayı 50. son bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz

her yerde Turgut’un izini sürerken, Turgut ise yeni kimliği ile kuracağı yeni bir hayatın hayallerini kuruyordu. Sınırdan geçmek için son hazırlıklarını yapan savcı Turgut’un hevesi kursağında kaldı. Feride’nin Sinan’la dava için nişanlandığını Mahir’e anlatması, Mahir için yepyeni bir umut ve yaşama sevinci oldu. Mahir, kurul görüşmesinden sonra yüzüğü çıkaracağından emin, Feride’nin kendisine gelmesini beklerken Sinan da boş durmadı. Mahir, Feride ve Sinan’ın ayrılmadığını gazete manşetlerinden öğrenince çılgına döndü ve Feride’ye çok kırıldı.
karadayı son bölüm izle