Karadayı 54.Bölüm izle

Ocak13

Karadayı 54.Bölüm izle
Karadayı 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv’nin sevilen dizisi Karadayı yeni bölümü ile yine nefes kesecek. Sürpriz bir şekilde Sinan ile nikah masasına oturunca hayatının şokunu yaşayan Feride’nin tutumu merak konusu…
Karadayı yeni bölümde, Feride’ye aşkını ilan eden Sinan ile Mahir Kara karşı karşıya gelir. İkili arasında yumruklaşmaya varan kavga, büyük heyecana sahne olur.
karadayı son bölüm izle

Atv’nin sevilen dizisi Karadayı’nın 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Karadayı yeni bölümde, Sürpriz bir şekilde Sinan ile nikah masasına oturunca hayatının şokunu yaşayan Feride’nin tutumu merak konusu
Karadayı 53. bölüm 6 Ocak Pazartesi günü ATV ekranlarında yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi Karadayı’nın yeni bölümü, yine nefes kesti.
Karadayı yeni bölümde, Feride ve Yasin’in bütün çabalarına rağmen, Mahir’in tutukluluk kararı verilir. Nazif Kara’dan sonra Mahir için de suçsuz yere cezaevinin yolu görünür. Feride, adaleti sağlamak için Mahir’in kaçmasına mani olduğuna ilk defa pişman olur. Çünkü Mahir’in etrafındaki çember gittikçe daralmaktadır.