Karadayı 54.Bölüm hd izle

Ocak13

Karadayı 54.Bölüm izle
Sevilen dizi Karadayı 54.Bölümü ile 30 Aralık 2013 Pazartesi akşamı ATV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Feride, Annesi, babası ve Sinan’ın oyununa gelerek istemeyerek de olsa nikah masasına oturmak zorunda kalmıştı. Feride’nin nikahta evet diyerek Sinan’la olan oyuna devam mı edecek? Yoksa herşeyi itiraf mı edeceği şimdiden merak konusu oldu.

Kendisine yapılan bu oyundan dolayı çok sinirli olan Feride, Sinan’ı adeta köşeye sıkıştırıp hesap sorar. Sinan ise bu oyunu babasıyla birlikte kurduklarını itiraf ederek Feride’ye aşık olduğunu söyler.

Feride ve Sinan’ın nikah masasına oturduğunu öğrenen Mahir Kara öfkeden deliye döner. Sokakta karşılaştığı Sinan’la kavgaya tutuşan Mahir Kara, Sinan’a hakettiği dersi verecek mi?
karadayı son bölüm izle

Karadayı 54. bölüm fragmanı için heyecan dorukta. Karadayı hayranlarının merakla beklediği Karadayı 54. son bölüm fragmanı yayınlandı ve Karadayı 54. son bölüm fragmanını izleyen Karadayı fanatikleri gözlerine inanamadı. Karadayı 54. son bölüm fragmanında büyük kavga başlıyor. Karadayı 54. son bölüm fragmanında Feride’ye büyük oyun oynayan Sinan, Karadayı Mahir ile karşı karşıya geliyor. Peki Karadayı 54. son bölümde başka hangi gelişmeler yaşanacak? Karadayı 54. son bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz…