Kayıp 16.Bölüm full izle

Ocak13

Kayıp 16.Bölüm izle
Kayıp yeni bölümlerde bulunuyor mu? Sırlarla dolu bölümler geçiren Kayıp dizisinde neler yaşanacak? Kayıp dizisinde Mehmet Özlem’i bulmak için hastaneden kaçar, Kayıp dizisi 17.Bölüm 20 Ocak 2014 Pazartesi neler yaşanacak? Kayıp dizisi 16.Bölüm yine giz

Kanal D Ekranlarının başarılı Dizisi Kayıp 16.Bölüm ile 13 Ocak 2014 Pazartesi akşamı yeni bölüm ile ekranlarda olacak?Kayıp dizisi yeni bölüm de, Kaldırıldığı hastanede iyileşen Mehmet artık Özlem’i bulmak için kendi sağlığını riske atar ve hastaneden kaçar. Unuttuğu bir şey vardır ki Falko ve Özlem hakkında çok şeye sahip değildir. Mehmet ise bunların izini nasıl süreceğini araştırma içerisindedir.

Kayıp dizisinde bu hafta yeni gelişmeler yaşanır ilk kez tanışan Mehmet ve Kerem bu karşılaşmadan dolayı sanki uzun yıllardır birbirleri ile görüşüyormuş gibi sıcak bir yaklaşım olur. Şarmanlar’ın evinde Murat ve Sedef ile karşılaşan Mehmet yalnız konuşmak için izin ister. Bur da Mehmet akıl almaz bir plan ile sorularından cevap almak için elinden geleni yapar.