Medcezir 17.Bölüm

Ocak10

Medcezir 17.Bölüm izle
Medcezir 17. Bölüm Fragmanları, Medcezir 17. bölüm fragmanı izle, Medcezir 17. bölüm fragmanları full izle, Medcezir 17. bölüm fragmanları seyret, Medcezir son bölüm fragmanı izle, Star TV dizi izle, Medcezir 17. bölüm izle, Medcezir fragmanı izle, Medcezir son bölüm izle, Medcezir yeni bölüm fragmanı izle…

Medcezir 17. bölümü ile 10 Ocak günü Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Medcezir 17. bölüm fragmanları haberin devamında izleyebilirsiniz.

Star TV’nin soluksuz izlenen reyting rekortmeni dizisi Medcezir bomba gibi bir bölümle hayranlarının karşısına çıktı. Medcezir’ın 3 Ocak akşamı yayınlanan 16. bölümü izleyenlerden tam not almayı başardı. Medcezir 17. bölüm ilk fragmanı Star TV ekranlarında yayınlandı.

Medcezir son bölümünde Tozludere’deki hayatı, Yaman’ın ayağına bir kere daha dolanır. Eski arkadaşlarına uzattığı yardım eli, geleceğini yakabilecek bir ateşe dönüşür. Selim, bütün çabalarına rağmen Yaman’ın hayatının elinden kayıp gidebileceğini ilk kez fark eder ve restini çeker. Yaman’dan geri dönüşü olmayan bir tercih yapmasını ister.