Sana Bir Sır Vereceğim 26.Bölüm izle

Ocak12

Sana Bir Sır Vereceğim 26.Bölüm izle

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde Mehmet geçinmek için yeni bir iş ararken, Burak da aile bütçesine katkıda bulunmak için çalışmaya karar verir. Burak’ın yeni işi onun için güzel tesadüflerin de kapısını aralar. Levent ile Meltem yeni ve özgür hayatlarına ayak uydururken, Savaş da hala olayların etkisini üzerinden atabilmiş değildir. Tek istediği hapishanedeki Büyük Abi’yi öldürüp Duru’nun intikamını almaktır. Bunun için hayatını tehlikeye atacak bir plan yapar. Tilki yine başını belaya soktuğu sırada karşısına Deniz çıkar. Tilki ile karşılaşmaları tesadüf gibi görünse de Deniz aslında her şeyi önceden tasarlanmıştır. Deniz Aylin’in ölmediğini iddia eder. Bunu ispat etmeden önce Tilki’ye tehlikeli bir teklif sunar.
ana Bir Sır Vereceğim Aylin öldü mü? Aylin oradan kurtulacak mı? Sana Bir Sır Vereceğim Aylin o yangının ortasından nasıl kurtulacak?
Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümü ile yine izleyenleri ekranlara kilitledi. Sana Bir Sır Vereceğim yeni yepyeni bölümü ile 12 Ocak akşamı Fox Tv ekranlarında olacak. Sana Bir Sır Vereceğim filnal mi yapacak? Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde Aylin ölecek mi? AYTİL bitiyor mu?
Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm ile sitemizde her hafta olduğu gibi yayınlanacak. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde neler olacak merak konusu oldu. Sana Bir Sır Vereceğim yeni yepyeni bölümde muhteşem aşk sona mı erecek? Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümün finailnde Aytlin’in içinde bulunduğu yer bir anda patlar ve içerde Aylin bir taş yığının altında kaldı. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde neler olacak?
Sana Bir Sır Vereceğim final mi yapacak? Sana Bir Sır Vereceğim Aylin ölecek mi? Aylin’in oradan çıkmazı imkansız bakalım nasıl çıkacak? Sana Bir Sır Vereceğim Tilki büyük bir hayal kırılığı yaşar.