Sevdaluk 1.Bölüm izle

Aralık11

Sevdaluk 1.Bölüm izle
BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği, iki ünlü isim Erdal Özyağcılar ve Demet Akbağ’ın ekranda ilk kez bir arada yer alacağı Sevdaluk, Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Çamlıhemşin’in Şenyuva Köyü, her yıl düzenlenen müzik festivalinin heyecanı içindedir. Bir yandan Ali İhsan’ın dedesine hürmeten köye dikilen heykelinin açılışı, bir yandan festivalin organizasyon hazırlığı Şenyuva’nın durağanlığını bozarken, Muhtar’ın eşi Hilmiye, kavuşamamış iki eski sevdalı Ali İhsan ve Adalet’i bir araya getirmek için ant içer.

Hilmiye köylüleri de çabasına ortak ededururken, yıllar evvel ailesini ve köyünü terk eden Hayati’nin oğlu Orhan, festival bahanesiyle solisti olduğu müzik grubuyla birlikte İngiltere’den gelir. Teyzesi Adalet’in pansiyonuna yerleşen Orhan, yıllar içinde edindiği punk tarzıyla kimliğini gizlemeye çalışsa da Adalet’in dikkatinden kaçamaz.

Köyün huzurunu allak bullak edecek tek misafir Orhan değildir aslında. Tam da festival zamanı baba topraklarını ziyaret etme bahanesiyle köye gelen ve Adalet’in pansiyona yerleşen alımlı yabancı Denise, samimi ve sıcak tavırlarıyla çarçabuk kendini sevdirir. Ancak bakalım durum göründüğü gibi midir?
Sevdaluk son bölüm izle