Fatih Harbiye 1.Bölüm izle

Ağustos31

Fatih Harbiye 1.Bölüm izle
Fatih Harbiye dizisi başrollerinde Kadir Doğulu, Neslihan Atagül ve Yunus Emre Yıldırımer yer alıyor. Peyami Safa’nın, hayatı ve aşkı tüm çelişkileri ve çatışmalarıyla sergilediği ünlü romanından uyarlanan Fatih Harbiye’nin ilk bölümü 31 Ağustos Cumartesi 19:45’te FOX ekranlarına geliyor. Geleneksellikle modernlik arasına sıkışmış Fatihli genç bir kız olan Neriman’ın ilginç hayat hikâyesini anlatan Fatih Harbiye adlı dizi, seyirciyi, ‘aşk ile sevgi’nin çıkmazlarıyla karşı karşıya bırakacak.

Fatih Harbiye izle
“Annesini küçük yaşta kaybeden Neriman, babası Faiz bey ve halası Gülter hanım ile birlikte Fatih’in mahalle kültüründe yaşayan, geleneklerine bağlı bir genç kızdır. Mütevazı bir aile ortamında yetişmesine rağmen, hayalleri ve idealleri çok büyüktür. Mahallenin mektepli, mert delikanlısı olarak anılan Şinasi ise çocuk yaştan beri Neriman’a beslediği aşkı her seferinde dile getirir.

Fatih Harbiye son bölüm izle
Birlikte büyüyen ve evlilikle sonuçlanması beklenen Şinasi ve Neriman’ın ilişkisinde gelgitler yaşanmaya başlar. Şinasi’nin kardeşi Aslı’nın yaşadığı talihsiz olay sonrasında, ailesinin duruma “çözülmesi gereken bir namus meselesi” olarak bakması ve bu sırada Şinasi’nin bambaşka bir kişiliğe bürünmesi, Neriman’ın kafasında soru işaretleri oluşturur.


Posted 31 Ağustos 2013 by admin in category Harem izle

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>