Fatih Harbiye 22.Bölüm izle

Şubat8

Fatih Harbiye 22.Bölüm izle full hd olarak 8 şubat 2014 bölümü sizler için Fatih Harbiye 22.Bölüm izle donmadan hd olarak izleyebilirsiniz.

Peyami Safa’nın ünlü romanından televizyona uyarlanan Fatih-Harbiye, her hafta izleyicilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği dizinin 22. Bölümü, 8 Şubat Cumartesi saat 19:45’te Show TV’de ekranlara geliyor. Yapımcılığını, kaliteli ve ses getiren projelere imza atan Koliba Film’in üstlendiği Fatih-Harbiye dizisinde başlıca rolleri, son dönemin en karizmatik oyuncularından Kadir Doğulu, ulusal ve uluslararası ödülleri bulunan, genç kuşağın en yetenekli ve güzel oyuncularından Neslihan Atagül ve Yunus Emre Yıldırımer paylaşıyor. Sadullah Celen’in yönettiği, senaryosu Hayriye Ersöz’e ait olan dizinin geniş ve sevilen isimlerden oluşan kadrosunda Dilara Öztunç, Pınar Dikici, Itır Esen, Seda Türkmen, Özgürcan Çevik, Fırat Topkorur ve Uğur Demirpehlivan yer alıyor.

Fatih Harbiye son bölüm izle


Posted 08 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>