Fatih Harbiye 26.Bölüm

Mart8

Fatih Harbiye 26.Bölüm izle
Fatih Harbiye Fox Tv’de başlayan yayın hayatına Show Tv’de devam ediyor. Yayınlandığı her bölümle sevenlerini ekran başına kilitleyen Fatih Harbiye yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam edecek. Fatih Harbiye 26. bölümüyle 8 Mart Cumartesi akşam Show Tv ekranlarında olacak.

Fatih Harbiye 26.bölümde neler olacak? Neriman, babasının güvenini geri kazanmak için elinden ne geliyorsa yapmaya kararlıdır. Kızı için endişelenen Faiz beyin, öfkesini geçiren ise her zaman ki gibi Gülter hanım olur. Macit, ailesine vermiş olduğu sözün sonuçlarını düşünürken, bunu Neriman’a nasıl anlatacağı hakkında endişeler yaşamaya başlar. Neriman, saf ve temiz duygularla büyüttüğü aşkını kendi dünyasında doludizgin yaşarken, Macit son kez bir karar vermek zorunda kalır. Fatih Harbiy nefes kesecek yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Fatih Harbiye yeni bölümü 8 Mart akşamı Show Tv’de
fatih harbiye son bölüm izle

Ekranların beğeniyle izlenen dizisi Fatih Harbiye yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Fatih Harbiye 26. bölümüyle yine heyecanı zirveye tırmandıracak.

Rüya gibi başlayan gün, Macit ve Neriman için kabusa dönüşmek üzeredir. Macit, babasının kalp krizi geçirmesi ile altüst olurken, Neriman da babası tarafından çıkmazlara sürüklenmektedir. Macit ve Neriman aşkları için ailelerine direnmek zorunda kalırlar. Önlerine çıkan engeller, aşılmaz birer duvar olacak gibi gözüküyor. Pelin, aşk ve en az aşk kadar güçlü olan intikam duygusu içindeyken, eline geçen fırsatları değerlendirmek için sonuna kadar gitmeye kararlıdır.


Posted 08 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>