Galip Derviş 27.Bölüm izleGalip Derviş 27.Bölüm izle

Aralık7

Galip Derviş 27.Bölüm izle
Galip Derviş 27. Bölümü 7 Aralık 2013 Kanal D ekranlarında sizlerle buluşuyor.

Kanal D’nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner’in oynadıkları sevilen komedi polisiye dizisi “Galip Derviş”, yeni maceralarıyla Perşembe akşamı 20:00′de Kanal D’de

Kanal D’nin sevilen polisiye komedi dizisi “Galip Derviş”, Perşembe akşamı 20:00′de başlayacak ve yine birbirinden eğlenceli maceralarla ekranda olacak.

Galip Derviş Son Bölümde Yaşananlar

Galip Derviş Komadaki katil!

Galip Derviş Erkek kardeşleriyle büyük bir miras kavgası içinde olan Elif Kılıç, evine postalanan bir paketin patlaması sonucu hayatını kaybeder. Soruşturmayı yöneten polis, Elif’in iki erkek kardeşinden biri olan Altan’ı baş şüpheli olarak görür. Çünkü Elif’in diğer kardeşi Alper, bir süredir komadadır.

Galip Derviş Araştırmaya dahil olan Galip Derviş ise, herkesin aksine bu patlama olayını, aylardır komada yatan Alper’in planladığını düşünür.
Galip Derviş son bölüm izle

Etiketler:

Posted 07 Aralık 2013 by admin in category Galip Derviş izle

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>