Güneşi Beklerken 24.Bölüm izle

Aralık15

Güneşi Beklerken 24.Bölüm izle
Güneşi Beklerken 15 ekim fragmanı (24. bölüm. 2. fragmanı) – Güneşi Beklerken dizisinde heyecan son sürat devam ediyor. Güneşi Beklerken dizisinin heyecanla beklenen 24. bölüm 2. framganı izle çıktı. Kanal D ekranlarında 15 aralık Pazar akşamı yayınlanacak Güneşi Beklerken dizisinin 24. bölüm 2. fragmanı şok gelişmelere sahne oluyor. Barış, kendisinden ayrılmak isteyen Zeynep’e evlenme teklif ediyor. Acaba Zeynep, Barış’ın evlilik teklifine ne cevap verecek. Güneşi Beklerken dizisinin 24. bölüm 2. fragmanı izle ve fragman özeti sitemize eklendi.

İşte Güneşi Beklerken 24. bölüm 2. framganı izle ve fragman özeti.

Güneşi Beklerken 24. bölüm 2. fragmanında Barış, Zeynep’e evlene teklif ediyor. Hatırlanacağı üzere Güneşi Beklerken dizisinin son bölümünde Zeynep, Barış’tan ayrılmak istediğini söylemişti. Barış, bunun üzerine Zeynep’i kaybetmemek için ona evlilik teklif ediyor. Bakalım Zeynep, Barış’ın evlilik teklifine ne cevap verecek.

Güneşi Beklerken’de Barış’ın evlilik teklifine en çok Kerem karşı çıkıyor. Ve onunbu evlilik teklifini yapmasına bir anlam veremiyor. Barış ise bu teklifi ile Zeynep’i yeniden kazanmak istediğini Kerem’e söylüyor. Kerem ise Barış’ ne kazanacaksın maç mı kazanacaksın. Kaç kaç kazanacaksın diye çıkıyor.

Etiketler:

Posted 15 Aralık 2013 by admin in category Güneşi Beklerken

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>