Güneşi Beklerken 26.Bölüm izle 29 Aralık 2013

Aralık29

Güneşi Beklerken 26.Bölüm izle
Güneşi Beklerken 26. son bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizide bakalım bu hafta neler neler yaşanacak. Kerem ve Zeynep ne yapacak?

GÜNEŞİ BEKLERKEN YENİ BÖLÜM Güneşi Beklerken yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Geçen bölüm izlediğimiz gibi Aksel’in kızkardeşi Barış’ın peşinde koşup durmaktadır. Kız apaçık Barış’a abayı yakmıştır fakat BArış hala Zeynep’i unutamamış, kendi kendine tribe girp efkarlanmaktadır. Barış, Kerem’in mekanında takılırken Aksel’in kardeşi de oraya gelir vbe ona aşık olduğunu söyler. Tam aralarında birşey oldu olacaktı ki Aksel oraya damlar ve ikiliyi ayırır sonra da baklayı ağzından çıkarır. Kerem’in oana büyük bir kazık atacağını ve kardeşim dediği adamı iyi tanıması gerektiğini söyler. BARIŞ DAĞ EVİNİ BASIYOR: Bunun üzerine Barış Kerem’den hesap sormaya gider ama Kerem çoktan gitmiştir bile hizmetçiye haftasonu gelmeyeceğini söylemiştir. Hizmetçiden haberleri alan Barış,Sedat’ı da alarak Can’ların dağ evine gider. Fakat ortada ne Zeynep ne de Kerem vardır . Çünkü Zeynep ve Kerem o sırada ormanın içinde bir başka kulübede mahsur kalmışlardır. YILBAŞI PARTİSİNDE KAVGA VAR Güneşi Beklerken 26. bölüm, Güneşi Beklerken 26. bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken 26. bölüm full hd izle, Güneşi Beklerken 26. bölüm tamamını seyret, Güneşi Beklerken son bölüm izle, kanal d dizi izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken 26. son bölüm izle,Güneşi Beklerken 26.full tek parça izle, Güneşi Beklerken 26. son bölüm izle, Güneşi Beklerken 26. yeni bölüm izle… Güneşi Beklerken Yeni Son fragmanı heüz yayınlanmadı.. Bölüm İzle Tek Parça Full HD kanal d izle.
http://www.fiberdizi.org/gunesi-beklerken-26-bolum-izle-29-aralik-2013.html

Etiketler:

Posted 29 Aralık 2013 by admin in category Güneşi Beklerken

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>