Güneşi Beklerken 28.Bölüm full izle

Ocak12

Güneşi Beklerken 28.Bölüm izle
Güneşi Beklerken izle-Güneşi Beklerken dizisi 28.bölümü ile ekrana geliyor. Pazar günlerinin en çok izlenen dizisi Güneşi Beklerken yeni bölümden detaylar..
Güneşi Beklerken izle – Güneşi Beklerken 28.bölüm fragmanları izle – Güneşi Beklerken 28.bölüm izle – Güneşi Beklerken dizisi izle – Güneşi Beklerken dizisi 28.bölümden ip uçları ve Güneşi Beklerken 28.bölüm detayları başlıkları adı altında aradığınız haberlerin detayları.
Güneşi Beklerken dizisi oyuncuları:
Deniz Türker (Jale) : Okulun müdüresidir. Demet ile arkadaştır ve Zeynep’in Sayer Koleji’nde okumasını sağlamıştır. Gençken Cihan’a aşık olmuştur. Bu yüzden Demet’in hamile olduğunu Cihan’dan saklamıştır. Daha sonra pişman olmuş ve Zeynep ve Cihan’ı bir araya getirmeye çalışmıştır. Ayrıca Jale’de beyin tümörü vardır ve devamlı hastalığı etkisini göstermektedir. Amerika’da tedavi görmektedir.
Hasan Şahintürk (Ahmet) : Kerem’in babasıdır.Büyük oğlu Koray ve ortağı Ali’yi kaybetmenin verdiği acı ile şirket yönetiminden çekilmiş,tüm şirketleri ve mal varlığını karısı Sevim’e vekalet olarak vermiştir.İçine kapanık bir hayat yaşamaktadır.
Ozan Osmanpaşaoğlu (Aksel) : Barış’ın düşmanı ve Kerem’le uğraşliyor.
Güneşi Beklerken son bölüm izle

Güneşi Beklerken dizisi 28. bölüm 1 ve 2.fragmanı izle – Kanal D dizi izleyin.Güneşi Beklerken 28. yeni bölüm fragmanı izle.Merakla beklenen bölümde Kerem ve Zeynp aşkı başlamadan bitti mi ? Güneşi Beklerken yeni bölümü ve Güneşi Beklerken 28. bölüm tek part izle – Kanal D dizi izle (Kerem ve Zeynep ayrılacak mı ?) tıkla izle.

Etiketler:

Posted 12 Ocak 2014 by admin in category Güneşi Beklerken

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>