Güneşi Beklerken 31.Bölüm

Şubat2

Güneşi Beklerken 31.Bölüm izle
Güneşi Beklerken 31. Bölüm izle 2 Şubat Pazar dizisi Güneşi Beklerken yeni bölümü sizlerle olacak.

Güneşi Beklerken Yeni Bölüm her pazar saat 20:00′da sizlerle buluşuyor.

Peki Güneşi Beklerken dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

güneşi beklerken son bölüm izle
Güneşi Beklerken son bölümde Zeynep’le tartışan Demet’in canı çok sıkkındır. Demet’in daha fazla üzülmesine dayanamayan Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçer. Melis, hiç beklemediği bir yerde Zeynep’in babası için hazırladığı CD’yi görür. Cihan’ın her şeyi bildiğini anlar. Melis’in babasına tepkisi sert olur. Ne pahasına olursa olsun, Zeynep’in bu sırrı öğrenmesine izin vermeyecektir.

Güneşi Beklerken son bölümde Begüm, Melis’ten intikam almak için plan yapmaktadır. İlk iş olarak, Dilan’ın karşısına çıkar.

Güneşi Beklerken 31. Bölüm fragmanları izle. Güneşi Beklerken 31. Bölüm bütün fragmanları seyret. Güneşi Beklerken fragmanları izle. Güneşi Beklerken 31. Bölüm bütün fragmanları izle, Kanal D dizi izle… Güneşi Beklerken 30. Bölüm fragmanları izle, Güneşi Beklerken 30. bölüm fragmanları izle, fenomen dizi Güneşi Beklerken 30. Bölümü ile Kanal D dizi izle…

Etiketler:

Posted 02 Şubat 2014 by admin in category Güneşi Beklerken

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>