Güneşi Beklerken 32.Bölüm

Şubat9

Güneşi Beklerken 32.Bölüm izle
Güneşi Beklerken 32. bölümde, Herkes Zeynep’i aramaktadır. Cihan, Barış’tan yardım ister. Kerem, tek başına her yeri didik didik eder. Demet’in karşısına çıkan Kerem, olanlardan onu sorumlu tutar. Zeynep sokakta laf dalaşına girdiği serseriler tarafından bayıltılır. Zeynep baygınken, yardımına beklenmeyen biri koşar. Bu gizemli kişi, Kerem’e mesaj atar. Zeynep’e kavuşan Kerem, telefonuna gelen bu isimsiz mesajın peşine düşer. Zeynep eve dönmek istemez. Geceyi Keremler’de geçirir. Zeynep gizemli kişinin ona bıraktığı hediyeyi fark eder.
Güneşi Beklerken yeni bölümde, Melis, yaptığının doğruluğundan emin değildir. Kerem’e ulaşamayan Melis, Aksel’e içini döker. Aksel, Melis’e beklenmeyen bir itirafta bulunur.

Güneşi Beklerken son bölüm izle

Güneşi Beklerken 32. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Kanal D’nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken, pazar akşamı yine nefes kesecek. Güneşi Beklerken 32. yeni bölümde, Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylüyor mu? Güneşi Beklerken 32. bölüm fragmanı izle.

Güneşi Beklerken 32. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Kanal D’nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken, yeni bölümüyle Pazar akşamı yine nefes kesecek. Güneşi Beklerken yeni bölümde, Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçiyor. Ancak Melis’in babasına tepkisi sert oluyor.Güneşi Beklerken 32. bölümde, Zeynep, Melis’ten duyduklarının şaşkınlığı içindedir. Yıllardır aradığı babasının kim olduğunu öğrenmiştir. Yaşadığı hayal kırıklığı sonucu, Demet ile tartışır. Kerem’in Barış’a hazırladığı sürpriz, Melis tarafından gelen bir telefon ile sonlanır.

Etiketler:

Posted 09 Şubat 2014 by admin in category Güneşi Beklerken

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>