Güneşi Beklerken 35.Bölüm izle

Mart2

Güneşi Beklerken 35.Bölüm izle ekranlarının sevilen dizisi Güneşi Beklerken bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak. Güneşi Beklerken bugün 35. bölüm ile ekranlara geliyor.

Güneşi Beklerken dizisi bu akşam saat 20:00′da sizlerle olacak. Güneşi Beklerken dizisine ait 35. bölüm özeti ve fragmanı haberin devamında görebilirsiniz.
Güneşi Beklerken son bölüm izle
Koray ile yüzleşen Kerem ile babası büyük bir şok içindedir. Sayer Ailesi’ni zor günler beklemektedir. Zeynep, Melis’in tehdidinden sonra Güneşi Beklerken yeni bölümde hayatına dair önemli kararlar alır. Bundan sonra Kerem ile Zeynep kimse için birbirlerinden vazgeçmeyeceklerdir.

Güneşi Beklerken yeni bölümde eski Kerem Sayer geri dönüyor. Fakat okulda onu tatsız sürprizler beklemektedir. Kerem yokluğunda dönen işlerin farkına varınca çok sinirlenir ve Güneşi Beklerken 35. bölümde okulda terör estiren Kerem kimseye acımaz.

Melis ile Zeynep arasındaki gerginlik, Güneşi Beklerken yeni bölümde büyük bir kavgaya dönüşür. Öyleki Cihan’ın araya girmesi bile kızları sakinleştirmeye yetmez.


Posted 02 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>