Güneşi Beklerken 38.Bölüm izle

Mart23

Güneşi Beklerken 38.Bölüm izle Güneşi Beklerken yeni bölüm ne zaman saat kaçta? Güneşi Beklerken yeni bölüm için heyecan dorukta. Güneşi Beklerken 38. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D’nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken heyecan dolu yeni bir bölüm ile geliyor. Güneşi Beklerken 38. Bölümde büyük kavga var. Güneşi Beklerken 38. Bölümde büyük olay çıkıyor. Güneşi Beklerken 38. Bölümde Kerem ve Aksel kavga ediyor. Güneşi Beklerken 38. Bölüm fragmanı haberimizde. Güneşi Beklerken 38. Bölüm fragmanı izle (Güneşi Beklerken yeni bölüm izle)

güneşi Beklerken son bölüm izle

Kerem, Aksel’i çıkartmak için Zeynep’in evine gider. Ancak Zeynep ve Demet, Aksel’i çoktan sahiplenmiştir. Kerem’in eli kolu bağlanır. Aksel’in pişkinliği Kerem’i iyice delirtir.

Kerem, Aksel’in okuldaki itibarını sıfırlamaya karar verir. Jane’i feci halde kıskanan Zeynep ise hiç beklemediği bir sürpriz ile karşı karşıya kalır.

Aksel’in Zeynep’in evinde kalmaya başlaması Melis’i kıskandırır. İki kardeşin arası tekrar gerilir. Melis, Zeynep’i hiç beklemediği bir yerden sıkıştırır.

Aksel, para kazanmak için bir parti düzenler. Partinin bitişi ise herkes için korkutucu olur. Aksel, Melis’i mutlu etmek için harekete geçer.


Posted 23 Mart 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>