Her Sevda Bir Veda 3.Bölüm izle

Şubat17

Her Sevda Bir Veda 3.Bölüm izle Nik Xhelilaj ve Elif Atakan’ın başrollerini paylaştığı Show Tv’nin yeni dizilerinden Her Sevda Bir Veda 3. bölümü ile ekranlara geliyor. Her Sevda Bir Veda 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Her Sevda Bir Veda dizisinin yeni bölümünde Yusuf ile Filiz iyice yakınlaşıyor. Filiz Yusuf’a olan aşkını itiraf mı edecek? Her Sevda Bir Veda 3. bölümde Yusuf ile Filiz arasında romantik anlar yaşanacak. Her Sevda Bir Veda 3. bölüm fragmanı ve Her Sevda Bir Veda son bölüm tek parça videosu aşağıdadır.

Her Sevda Bir Veda Son Bölümde Neler Yaşanmıştı?

her sevda bir veda 3. bölümde Turgut babasının intikamını almaya yemin etti. Hayatını bu uğurda harcayan Turgut sonunda asıl düşmanının Burhan Kocadağ olduğunu anladı. Filiz ise gerçek kimliğini öğrendikten sonra onu yalancılıkla suçlayan Yusuf’a sinir oluyordu. İtalya’daki hayatı Mahir ile birlikte biten Selma Türkiye’ye gelmeye karar verdi. Yitik geçmişinin peşine düşen Selma kısa zamanda tanınan biri haline geldi.İstanbul’un karmaşasında geçmişini arayan Selma’nın işi hiç de kolay olmadı.


Posted 17 Şubat 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>