İnadına Yaşamak 2.Bölüm izle

Aralık5

İnadına Yaşamak 2.Bölüm izle
İnadına Yaşamak 2. bölüm canlı İzle / İnadına Yaşamak yeni bölüm Kanal D’den canlı İzle! Kanal D’nin yeni dizisi İnadına Yaşamak 2. yeni bölüm ile bu akşam izleyiciler ile buluşacak. İnadına Yaşamak yayınlanan ilk bölüm ile büyük bir ilgi gördü acaba bu ilgi 2. yeni bölümde de devam edecek mi? İnadına Yaşamak 2. bölüm canlı izle. İnadına Yaşamak yeni bölüm canlı yayın seyret. İnadına Yaşamak 2. yeni bölüm Kanal D ekranlarından canlı yayın seyret.

İnadına Yaşamak 2. bölüm özeti

Emir, Ali’yi ölümcül bir oyunun içine çekiyor
Ali’den yıllardır intikam almak için fırsat kollayan Emir Atasoylu harekete geçiyor ve Ali’yi henüz farkında olmadığı ölümcül bir kedi-fare oyununun içine çekiyor.

Kanal D’nin yeni dizisi İnadına Yaşamak 2. yeni bölüm ile bu akşam izleyiciler ile buluşacak. İnadına Yaşamak yayınlanan ilk bölüm ile büyük bir ilgi gördü acaba bu ilgi 2. yeni bölümde de devam edecek mi? İnadına Yaşamak 2. bölüm fragmanı izle.

Zeynep ve Ali, iki yabancı olmanın tüm güvensizliği ve fikir ayrılıklarına rağmen, Çınar’ı korumak zorundadır. Çınar’ın onlardan başka kimsesi kalmamıştır çünkü. Ali, bir baba gibi, Çınar’ın peşindeki Kıbrıslı düğümünü çözmeye çalışırken, Zeynep ise bir anne içgüdüsüyle, Çınar’ı olaylardan uzağa, Kapadokya’ya götürmeye karar verir.
İnadına Yaşamak son bölüm izle

Etiketler:

Posted 05 Aralık 2013 by admin in category İnadına Yaşamak

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>