İnadına Yaşamak 5.Bölüm izle

Ocak2

İnadına Yaşamak 5.Bölüm izle

İnadına yaşamak 5. bölümüyle ekranlara geliyor. 2 Ocak 2014 Perşembe İnadına Yaşamak’ta neler oluyor? İnadına Yaşamak fragman izle, İnadına Yaşamak özeti oku, İnadına Yaşamak 5. bölüm özet ve fragmanı
nadına yaşamak 5. bölümüyle ekranlara geliyor. 2 Ocak 2014 Perşembe İnadına Yaşamak’ta neler oluyor? İnadına Yaşamak fragman izle, İnadına Yaşamak özeti oku, İnadına Yaşamak 5. bölüm özet ve fragmanı Emir, Kıbrıslı’yı gözden çıkarıyor. Emir, tüm olayların arkasındaki kişinin kendisi olduğunu Ali’nin öğrenmesini engellemek için Kıbrıslı’yı gözden çıkarıyor.

Kıbrıslı’nın Damla’nın babası olduğunu öğrenen Ali, Damla’yı koz olarak kullanarak Kıbrıslı ile yüzleşir. Onlar restleşirken, Emir, tüm olayların arkasındaki kişi olduğunu Ali’nin öğrenmesini engellemek amacıyla Kıbrıslı’yı gözden çıkarır.

Bu sırada Çınar’ın mahallede olduğunu tespit eden Bilal, yasal prosedürler gereği Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’nu harekete geçirir. Anne ve babasını kaybetmesinin ardından, Zeynep ve Ali’nin de yanından ayrılmak zorunda kalan Çınar, çocuk yuvasında daha önce hiç tanımadığı bir yalnızlıkla tanışacaktır.

İnadına yaşamak son bölüm izle

Etiketler:

Posted 02 Ocak 2014 by admin in category İnadına Yaşamak

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>