İntikam 39.Bölüm izle

Ocak16

İntikam 39.Bölüm izle
İntikam 39. Bölüm İzle, İntikam son bölüm izle, İntikam 39. bölüm, İntikam 16 Ocak, İntikam son bölüm youtube, İntikam son bölüm full izle, İntikam yeni bölüm izle 39, İntikam yeni bölüm izle Kanal D, İntikam izle 39, İntikam izle 39. bölüm, İntikam son bölüm, İntikam yeni bölüm fragmanı, İntikam fragman izle 39, İntikam son bölüm fragmanı, Kanal D canlı izle, Kanal D canlı yayın, İntikam dizisi canlı izle Kanal D, İntikam Beren Saat.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANIYOR?

Yağmur’un üvey kardeşi ortaya çıkıyor

Yağmur’un yıllar sonra karşısına çıkan üvey kardeşi Deniz, Yağmur’un tüm planlarını bozuyor.

Yağmur, Rüzgar’a yazdığı mektubun etkilerini görmek için onu ziyarete gider. Rüzgar ise Tahsin’in ona bıraktığı ses kaydı sayesinde gerçekle yüzleşir. Arsoylar’ı bitirmeye yetecek kadar güçlü olan bu kanıtın, Rüzgar’ın eline geçmesi Yağmur’u endişelendirir. Rüzgar, Arsoylar’ın hedefine girmeden ondan bu kanıtı almaya çalışacaktır. Oysa ki Rüzgar’ın planları başkadır.

Emre karakolda Derin’in ölümüyle ilgili ifade verir. Emre’nin ihanetiyle sarsılan Haldun, onu Yağmur üzerinden vuracaktır.

Cemre’nin Derin’in yakınlarına ulaşma çabaları ise sürpriz bir misafirle sonuç verir. Yağmur’un yıllar sonra karşısına çıkan üvey kardeşi Deniz, Yağmur’un tüm planlarını bozar.

intikam son bölüm izle

Yağmur, büyük acı yaşıyor

Derin’in gözlerinin önünde ölmesi, Yağmur’a büyük bir acı yaşatıyor.

Yağmur’un gözleri önünde ölen Derin, ardında bir sürü soru işareti ve acı bırakır. Rüzgar ise hastanede ölüm kalım savaşı vermektedir. Haldun, delilleri yok etmeye çalışır. Şahika da Cemre’yi olaylardan uzak tutmaya çalışır ancak, bunun bir tuzak olduğunu anlayan Barış, duyduğu acı ve öfkeyle kontrolünü kaybeder ve Arsoylar’ın evini basar. Haldun’un bu acımasız planının ölümle sonuçlandığını öğrenen Emre vicdanıyla savaşır. Derin’in ölümü ile sarsılan Yağmur, Arsoylar’ın hayatını kabusa çevirmek için kendi hedefinden sapacaktır.


Posted 16 Ocak 2014 by admin in category Genel

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>