Kaçak 12.Bölüm hd izle

Aralık24

Kaçak 12.Bölüm izle
Dizi piyasasına kimsenin yapamacağı şekilde sezon ortasında giren ve büyük sükse yapan ATV’nin en çok sevilen dizisi Kaçak bu hafta 11. Bölümüyle karşınızda.

Kaçak Dizisi Son bölüm’de Serhatla arkadaşları kapana kısıldı, Topçuoğlu’nun hotelinde bulunan otoparkta sıkıştırılan Serhat, namlu ucundadır. Serhat için artık her şey bitmişti derken o anda elektrikler gider. Fırsattan istifade Serhat ve arkadaşları oradan uçarcasına kaçar. Serhat’ı kim kurtarıyor?
Kaçak Son bölüm’de Topçuoğlu bu kez de Serhat’ı avcunun kaçırdığı için küplere biner.
Esrarengiz şahıs Serhat, Dadaylı ve Nazmi’nin karşısına bilgisayar ekranında çıkar ve onlara Topçuoğlu ailesine karşı reddedemeyecekleri bir teklif sunar.
Kaçak 12. Bölüm izleyenler yine heyecanlı bir bölümle karşılaşacaklar. Kaçak 12. Bölüm canlı izleyebilirsiniz.
kaçak son bölüm
Gömüldüğü mezardan daha da güçlenerek çıkan Serhat eski ekibini toplamıştır. Gözü kara üç adamdan oluşan ekip, bir karargah kurar ve intikamı planlamaya başlar. Topçuoğlu ailesi ve Serhat ın ortak geçmişi bu yolda hem avantajları hem de dezavantajları olacaktır. Ailesinin iç sorunları ve yeraltı dünyasındaki iktidar savaşı ile uğraşan ismet Ali Topçuoğlu, karşısında bulduğu bu yeni düşmana hazırlıksız yakalanır.

daha fazlası için hd dizi izleme mekanı olan siteyi ziyaret edebilirsiniz

8.Bölüm ÖzetiUzun süredir halüsinasyon gördüğünü zanneden Ertan, k ¢busuyla yüzleşmek zorunda kalır. Öldürdüğüne emin olduğu Serhat ı karşısında gören Ertan savunmasız yakalanmıştır. Serhat, Ertan a hayatının sonuna kadar unutamayacağı bir şey yaşatır ve Ertan mecburen ismet Ali Topçuoğlu ndan yardım ister. Düştüğü durum karşısında iyice hırslanan Ertan, Nurgül ü öldürerek Serhat tan intikam alma planları yapar. Burak için tutuklu yargılanma kararı çıkmıştır ve onu savunacak olan da ablası Merve dir. Dava günü gelip çatar. Serhat, Dadaylı ve Nazmi nefesini tutmuş, sonucu beklemektedir.

Etiketler:

Posted 24 Aralık 2013 by admin in category Kaçak

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>