Kaçak 13.Bölüm izle

Ocak7

Kaçak 13.Bölüm izle
KAÇAK 12. Bölümde Yaşananlar (24 Aralık 2013, Salı 20:00)
Kayınpederi İsmet Ali Topçuoğlu’nu vuran Ertan için artık yeni bir dönem başlamıştır. Bir tarafta İsmet Ali Topçuoğlu yaşam mücadelesi verirken diğer tarafta Ertan, planlarını yapmış ve kayınpederinin yerine geçmek için harekete geçmiştir. Babasının intikamını almak isteyen Merve, elinde silahla Ertan’ın karşısına dikilir. Bilgisayar yoluyla Serhatlarla iletişime geçen Şahingöz onlara yeni bir hedef gösterir.
kaçak son bölüm izle

Kaçak 13. Bölüm 2. Fragman İzle. Kaçak 13. Son Bölüm Fragmanı. Kaçak Fragmanı İzle. Kaçak Dizisi 13. Bölüm Fragmanı ATV resmi sitesinden yayınlandı. Ekranların heyecan fırtınası olan Kaçak dizisi izleyicleri yine ekranlara bağlamayı hedefliyor. Aksiyonun bir nebze olsun dinmediği Kaçak dizisi yine çok çarpıcı ve sürprizlerle dolu olan bir bölüm ile 07 Ocak 2014 Salı akşamı ATV ekranlarında sevenleri ile buluşacak.

Etiketler:

Posted 07 Ocak 2014 by admin in category Kaçak

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>